UPSD3434EV-40U6
零件编号:
UPSD3434EV-40U6
描述:
IC MCU 8BIT 288KB FLASH 80LQFP
工作温度
-40°C ~ 85°C (TA)
电压 - 供电 (Vcc/Vdd)
3V ~ 3.6V
速度
40MHz