LTC6905IS5-96#TRMPBF
零件编号:
LTC6905IS5-96#TRMPBF
描述:
IC OSC SILICON 96MHZ TSOT23-5
封装:
Cut Tape (CT)
工作温度
-40°C ~ 85°C
数量
电压 - 供电
2.7V ~ 5.5V
电流 - 供电
8 mA
类型
Oscillator, Silicon
频率
96MHz