LTC6905IS5-80#TRMPBF
零件编号:
LTC6905IS5-80#TRMPBF
描述:
IC OSC SILICON 80MHZ TSOT23-5
封装:
Cut Tape (CT)
工作温度
-40°C ~ 85°C
数量
电压 - 供电
2.7V ~ 5.5V
电流 - 供电
7 mA
频率
80MHz