LTC6905HS5-96#TRMPBF
零件编号:
LTC6905HS5-96#TRMPBF
描述:
IC OSC SILICON 96MHZ TSOT23-5
封装:
Tape & Reel (TR)
总价
500
零件状态
Active
工作温度
-40°C ~ 125°C
安装类型
Surface Mount
数量
电压 - 供电
2.7V ~ 5.5V
电流 - 供电
8 mA
类型
Oscillator, Silicon
频率
96MHz