LTC6905HS5-80#TRPBF
零件编号:
LTC6905HS5-80#TRPBF
描述:
IC OSC SILICON 80MHZ TSOT23-5
封装:
Cut Tape (CT)
工作温度
-40°C ~ 125°C
安装类型
Surface Mount
数量
电压 - 供电
2.7V ~ 5.5V
电流 - 供电
7 mA
频率
80MHz