LTC6905HS5-133#TRMPBF
零件编号:
LTC6905HS5-133#TRMPBF
描述:
IC OSC SILICON 133MHZ TSOT23-5
封装:
Tape & Reel (TR)
总价
500
零件状态
Active
工作温度
-40°C ~ 125°C
安装类型
Surface Mount
数量
电流 - 供电
10 mA
电压 - 供电
2.7V ~ 5.5V
TSOT-23-5
类型
Oscillator, Silicon
频率
133MHz