25LC256T-E/MF
零件编号:
25LC256T-E/MF
描述:
IC EEPROM 256KBIT SPI 10MHZ 8DFN
封装:
Tape & Reel (TR)
时钟频率
10 MHz
工作温度
-40°C ~ 125°C (TA)
电压 - 供电
2.5V ~ 5.5V