LTC6905IS5-80#TRPBF
Номер запчасти:
LTC6905IS5-80#TRPBF
Описание:
IC OSC SILICON 80MHZ TSOT23-5
Пакет:
Cut Tape (CT)
Рабочая температура
-40°C ~ 85°C
Напряжение питания
2.7V ~ 5.5V
Ток - Питание
7 mA
Частота
80MHz