LTC6905HS5-96#TRMPBF
Номер запчасти:
LTC6905HS5-96#TRMPBF
Описание:
IC OSC SILICON 96MHZ TSOT23-5
Пакет:
Tape & Reel (TR)
Общая стоимость
500
Статус детали
Active
Рабочая температура
-40°C ~ 125°C
Тип монтажа
Напряжение питания
2.7V ~ 5.5V
Ток - Питание
8 mA
Тип
Oscillator, Silicon
Частота
96MHz