LTC6905HS5-133#TRPBF
Номер запчасти:
LTC6905HS5-133#TRPBF
Описание:
IC OSC SILICON 133MHZ TSOT23-5
Пакет:
Tape & Reel (TR)
Рабочая температура
-40°C ~ 125°C
Тип монтажа
Ток - Питание
10 mA
Напряжение питания
2.7V ~ 5.5V
TSOT-23-5
Тип
Oscillator, Silicon
Частота
133MHz