25LC256T-I/MF
Номер запчасти:
25LC256T-I/MF
Описание:
IC EEPROM 256KBIT SPI 10MHZ 8DFN
Пакет:
Tape & Reel (TR)
Рабочая температура
-40°C ~ 85°C (TA)
Тип монтажа
Surface Mount
Программируемый
Not Verified
Тактовая частота
10 MHz
Напряжение питания
2.5V ~ 5.5V