MPC566CVR40
部品番号:
MPC566CVR40
説明:
IC MCU 32BIT 1MB FLASH 388PBGA
動作温度
-40°C ~ 85°C (TA)
速度
40MHz
電圧 - 電源 (Vcc/Vdd)
2.5V ~ 2.7V