LTC6905IS5-133#TRMPBF
部品番号:
LTC6905IS5-133#TRMPBF
説明:
IC OSC SILICON 133MHZ TSOT23-5
カプセル化:
Cut Tape (CT)
合計価格
1
動作温度
-40°C ~ 85°C
電流 - 供給
10 mA
電源電圧
2.7V ~ 5.5V
TSOT-23-5
タイプ
Oscillator, Silicon
周波数
133MHz