LTC6905HS5-133#TRPBF
部品番号:
LTC6905HS5-133#TRPBF
説明:
IC OSC SILICON 133MHZ TSOT23-5
カプセル化:
Tape & Reel (TR)
動作温度
-40°C ~ 125°C
実装タイプ
電流 - 供給
10 mA
電源電圧
2.7V ~ 5.5V
TSOT-23-5
タイプ
Oscillator, Silicon
周波数
133MHz