UPSD3434E-40U6
Part number:
UPSD3434E-40U6
Description:
IC MCU 8BIT 288KB FLASH 80LQFP
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C (TA)
Speed
40MHz
Oscillator Type
Internal
Program Memory Type
FLASH
Voltage - Supply (Vcc/Vdd)
3V ~ 5.5V