UPSD3422EV-40U6
Part number:
UPSD3422EV-40U6
Description:
IC MCU 8BIT 80KB FLASH 80LQFP
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply (Vcc/Vdd)
3V ~ 3.6V
Speed
40MHz