UPSD3333D-40U6
Part number:
UPSD3333D-40U6
Description:
IC MCU 8BIT 160KB FLASH 80LQFP
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply (Vcc/Vdd)
4.5V ~ 5.5V
Speed
40MHz