MPC866PVR133A
Part number:
MPC866PVR133A
Description:
IC MPU MPC8XX 133MHZ 357BGA
Voltage - I/O
3.3V
Operating Temperature
0°C ~ 95°C (TA)
Package / Case
357-BBGA
Speed
133MHz