MPC860TVR66D4
Part number:
MPC860TVR66D4
Description:
IC MPU MPC8XX 66MHZ 357BGA
Voltage - I/O
3.3V
Speed
66MHz
Operating Temperature
0°C ~ 95°C (TA)