MPC860DPVR80D4
Part number:
MPC860DPVR80D4
Product Category:
Microprocessors
Manufacturer:
NXP USA Inc.
Description:
IC MPU 80MHZ 357BGA
Encapsulation:
Tray
Part Status
Obsolete
Mounting Type
Surface Mount
Supplier Device Package
357-PBGA (25x25)
Package / Case
357-BBGA
Newest products
DP8344BV
IC MPU 20MHZ 84PLCC
Texas Instruments
668-0003-C
IC MPU RABBIT 30MHZ 100QFP