MPC8245TVV300D
Part number:
MPC8245TVV300D
Description:
IC MPU MPC82XX 300MHZ 352TBGA
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C (TA)
Package / Case
352-LBGA
Voltage - I/O
3.3V
Speed
300MHz