MPC8241LVR266D
Part number:
MPC8241LVR266D
Description:
IC MPU MPC82XX 266MHZ 357BGA
Voltage - I/O
3.3V
Speed
266MHz
Operating Temperature
0°C ~ 105°C (TA)