MCF5480CVR166
Part number:
MCF5480CVR166
Tray
Total price
200
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C (TA)
Speed
166MHz
Voltage - Supply (Vcc/Vdd)
1.43V ~ 1.58V