MCF5281CVM80
Part number:
MCF5281CVM80
Description:
IC MCU 32B 256KB FLASH 256MAPBGA
Encapsulation:
Tray
Total price
450
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C (TA)
Part Status
Not For New Designs
Program Memory Type
FLASH
Data Converters
A/D 8x10b
Voltage - Supply (Vcc/Vdd)
2.7V ~ 3.6V
Speed
80MHz