MC68334GCEH16
Part number:
MC68334GCEH16
Part Status
Obsolete
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C (TA)
Oscillator Type
External
Voltage - Supply (Vcc/Vdd)
3V ~ 5.5V
Speed
16MHz