LTC6905IS5-133#TRMPBF
Part number:
LTC6905IS5-133#TRMPBF
Description:
IC OSC SILICON 133MHZ TSOT23-5
Encapsulation:
Cut Tape (CT)
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Current - Supply
10 mA
Voltage - Supply
2.7V ~ 5.5V
TSOT-23-5
Type
Oscillator, Silicon
Frequency
133MHz